Důležité informace

Školné

pro školní rok 2020/2021 činí 850,- Kč měsíčně

Stravné

pro školní rok 2020/2021 činí:

40,- Kč za den pro všechny děti bez rozdílu věku.
(zahrnuje oběd a 2x svačinu + pitný režim)

Všechny poplatky se hradí převodem na účet naší mateřské školy. Informace o splatnosti všech poplatků obsahuje školní řád, který najdete  i na informačních nástěnkách v šatnách každé třídy. Prosíme o včasnou platbu. Školné se platí na účet mateřské školy, stravné na účet jídelny. Čísla účtů naleznete na stránce s kontakty.

Dokumenty ke stažení:

Everybody knows how tiresome and tedious writing essays are. Fortunately, that’s why lots of composing businesses and essay writing companies exist to assist students in their academic job by providing them with top, affordable and reliable written essays that could masterpapers.com certainly impress their academics. But it can sometimes be difficult to figure out that the best essay writing service to employ is. So below you will find some of the greatest essay writing solutions and tips about how to make the right option.