Informace pro rodiče dětí v MŠ Kostelní ohledně aktuálních opatření proti šíření koronaviru COVID 19.

INFORMACE MČ PRAHA 7

Vážení rodiče,

informujeme vás, že MŠ se aktuálně nenachází v běžném režimu předškolního vzdělávání. Praha 7 vychází vstříc požadavku hl. m. Prahy a v souladu s nařízením Vlády ČR dává prostory svých školských zařízení k dispozici pro zajištění péče o děti rodičů, jejichž setrvání v zaměstnání je klíčové pro zajištění chodu města, a další nutné případy. Jedná se o příslušníky Integrovaného záchranného systému, pracovníky ve zdravotnictví, řidiče MHD a další potřebné. Školka proto bude dle potřeby využita výhradně pro výše uvedené účely.

Děkujeme za pochopení.

Velmi děkuji za spolupráci a srdečně zdravím, Soňa Hradecká

Zpráva pro rodiče .

MČ Praha 7 uzavírá mateřské školy z důvodu karantény s platností od úterý 17.3.2020 ( včetně) do odvolání. 

Potvrzení o ošetřování při péči o dítě Vám potvrdíme v úterý 17.3.2020 od 7,00 hod. v mateřské škole ve třídě veverky, nebo po telefonické dohodě na tel.: 604447196.

 H.Hamšíková
ředitelka MŠ Kostelní